Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Tosundereoğlu, "Herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum"

Ak Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Alaettin Tosundereoğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ak Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Alaettin Tosundereoğlu, “Sevinçleriyle, hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni umutlar ve beklentilerle yeni bir yıla girmenin heyecanını ve sevincini de hep birlikte yaşıyoruz. Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu anlamda 2019 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle; kapımızı çalan yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı güçlendirmesi, umutlarımızın gerçekleşmesi için azim ve gayretlerimizi artırması, başta cennet ülkemiz olmak üzere aynı coğrafyada yaşadığımız komşularımıza ve bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimizdir. Bu vesileyle, 2020 yılının ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

İlgili İçerikler

KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALDIĞI AN! BU HABERE BAŞLIĞI SİZ ATIN

Safa Özhazinedar

Sungurlu Devlet Hastanesinde Varikosel Ameliyatı Yapıldı

Safa Özhazinedar

GENÇ GİRİŞİMCİLER PANELİ DÜZENLENDİ

Safa Özhazinedar

Mantar Kursiyerlerine Teknik Gezi Düzenlendi

Safa Özhazinedar

100 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER…

Safa Özhazinedar

Temsilcimiz Erzurum’dan Eli Boş Döndü : 3-0

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar