Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Tosundereoğlu, “Basın mensupları, hepimizin başının tacıdır”

Ak Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Alaettin Tosundereoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Sungurlu’daki basın mensupları başta olmak üzere, tüm gazetecilerin gününü tebrik etti.

Tosundereoğlu mesajında şunlara yer verdi: “21 Ekim tarihi, yurdumuzda ve dünyada Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır. Halkın haber alma özgürlüğü için gece, gündüz, yağmur, çamur demeden zor şartlar altında görevini yerine getiren basın mensupları, hepimizin başının tacıdır. Kamu yararına yönelik hizmetlerini gerçekleştiren gazeteciler, yerelden genele sosyal, kültürel ve ekonomik gelişime katkı sağlamak suretiyle ülkemizin büyümesine ve kalkınmasına doğrudan katkı sunan kişilerdir. Doğru, tarafsız ve objektif olarak halka gerçeği ulaştırmaya çalışan başta Sungurlu’da görev yapan basın emekçisi kardeşlerim olmak üzere, tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, aramızdan ayrılarak ebediyete intikal etmiş değerli büyüklerimizi de rahmetle yâd ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Şahiner, Esnaflarının Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ALKIŞLARLA GÖREVİNE BAŞLADI

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, Vergi Dairesi Müdürü Akasal’ı Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu, ” Engelli olduğu için, kimse toplumdan dışlanmamalı”

Safa Özhazinedar

Eryiğit Okullardaki Tadilatları Denetliyor

Safa Özhazinedar

EY AKP ! NEREYE KADAR GÖZ BOYAYACAKSINIZ ?

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar