Tosundereoğlu, “Basın mensupları, hepimizin başının tacıdır”

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Alaettin Tosundereoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Sungurlu’daki basın mensupları başta olmak üzere, tüm gazetecilerin gününü tebrik etti.

Tosundereoğlu mesajında şunlara yer verdi: “21 Ekim tarihi, yurdumuzda ve dünyada Gazeteciler Günü olarak kutlanmaktadır. Halkın haber alma özgürlüğü için gece, gündüz, yağmur, çamur demeden zor şartlar altında görevini yerine getiren basın mensupları, hepimizin başının tacıdır. Kamu yararına yönelik hizmetlerini gerçekleştiren gazeteciler, yerelden genele sosyal, kültürel ve ekonomik gelişime katkı sağlamak suretiyle ülkemizin büyümesine ve kalkınmasına doğrudan katkı sunan kişilerdir. Doğru, tarafsız ve objektif olarak halka gerçeği ulaştırmaya çalışan başta Sungurlu’da görev yapan basın emekçisi kardeşlerim olmak üzere, tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, aramızdan ayrılarak ebediyete intikal etmiş değerli büyüklerimizi de rahmetle yâd ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKelepircioğlu, “Demokrasinin yerleşip güçlenmesine önemli katkılarda bulunuyorlar”
Sonraki İçerikŞahin, “Gazeteciler Aydınlatıcı ve yol göstericidir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz