TÖK SUNGURLU SGM BİNASINI İNCELEDİ

Sponsor

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya gelen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Çorum İl Müdürü Sungurlulu hemşehrimiz Ömer Tök, yapımı tamamlanmak üzere olan Sungurlu Sosyal Güvenlik Kurumu Hizmet Binasında incelemelerde bulundu.

Beraberinde SGK Sungurlu İlçe Müdürü Turgay Yıldırım ile birlikte SGM hizmet binasını inceleyen hemşehrimiz Tök, Yeni hizmet binası için çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.813 metrekare üzerine yapılan yeni hizmet binamız, bodrum dahil 3 kattan oluşuyor diyen Tök, “Yeni hizmet binamız Sunguroğlu Mahallemizde ki 680 ada, 1 parsel no’lu arsa üzerine yapıldı. Hizmet binamız tamamlanıp, Sungurlu halkımızın hizmetine sunulacaktır” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKÖPRÜ KORKULUKLARINI YIKAN ARAÇ DERE YATAĞINA UÇTU
Sonraki İçerikOTOMOBİL DEVRİLDİ : 1 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz