TOBFED, TÜRKAK Tarafından Tescillendi

Sponsor

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan yaptığı açıklamada; Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında ilk Sivil Toplum Kuruluşu olan Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu İktisadi İşletmesi TURKAK tarafından akredite kuruluş olarak tescillendi dedi.

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu İktisadi İşletmesi TURKAK tarafından akredite kuruluş olarak tescillendi dedi. | Sungurlu Haber

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Kankurdan Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu İktisadi İşletmesi TURKAK tarafından akredite kuruluş olarak tescillendi dedi. | Sungurlu HaberBünyesindeki, 23 mesleki ve bölge derneği ile yaklaşık 100.000 bireysel ve kurumsal üyesi bulunan TOBFED’in, 500 bini aşkın işletme ve 2 milyona yakın çalışanın, sektörel geleceğine ilişkin 2013 yılından beri sürdürdüğü çaba ve gayretlerinde bir proje daha başarı ile tamamlandı. TÜRKAK ve MYK ile yürütmekte olduğumuz Uluslararası Akredite Edilmiş, geçerliliği ulusal olan Otomotiv Satış Sonrası hizmetlerdeki 8 meslek dalına ilişkin Mesleki Yeterlillik Belgesi, eğitim, ölçme ve sınav aşamalarının yapılandırma işlemleri için TOBFED İktisadi İşletmesi TÜRKAK tarafından akredite kuruluşu olarak tescillendi. 2019 yılında, ÇSGB ve MYK’nin 80 Meslek Dalı için oluşturduğu zorunluluk kapsamında, Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında, Araç Yıkama, Araç Bakım ve Koruma, Araç Folyo Kaplama, Araç Cam Filmi, Boyasız Göçük Düzeltme, Otopark Görevlisi, Vale, Oto Lastik ve Rot Balans, Oto Ekspertiz, teknisyenleri, MYK Belgelerini, TOBFED ve Bağlı dernekleri vasıtasıyla, düzenlenecek olan eğitim, ölçme ve değerlendirme süreçleri sonucunda alabilecekler. Otomotiv Satış Sonrası hizmetleri alanında faaliyet gösteren tüm firmaların ve çalışanların, kurumsal ve bireysel üyelik talepleri, nitelikli ve eğitimli personel istihdamı, Mesleki Yeterlilik Belgesi talepleri, Satış Sonrasına ilişkin Bay ve Bayan katılımcılı Meslek Kurslarımıza ilişkin taleplerde sürekli olarak alınarak, Otomotiv Sektöründeki Kadın İstihdamı ve Nitelikli Ara Eleman İstihdam programlarımıza katılımlar sürmektedir. TOBFED, Ülkemiz ekonomisi, Otomotiv Sektörü ve yan dalları ile birlikte, 2 milyon çalışanın ve 500 bini aşkın işletmenin daima yanında büyük bir sivil toplum kuruluşu olarak, istihdama üretime katkı sağlamaya tüm kadroları ile birlikte devam etmektedir.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHafif Ticari Araç Kamyonete Çarptı
Sonraki İçerikRektör Alkan Kampüs İnşaatında İncelemelerde Bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz