TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NU ZİYARET ETTİLER

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in de aralarında bulunduğu Belediye Başkanları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in de aralarında bulunduğu Belediye Başkanları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler. | Sungurlu Haber

Şahiner yaptığı açıklamada “Kırşehir Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci, Merzifon Belediye Başkanımız Alp Kargı ve Zile Belediye Başkanımız Şükrü Sargın ile birlikte TOBB Başkanı, Kadim dostumuz Rifat Hisarcıklıoğlu ‘nu ziyaret edip Ülkemiz ekonomik durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlçemiz yatırımlarının yakın takipçisi ve destekçisi, 20 yıl birlikte çalıştığımız Rifat Başkanımızın Sungurlulu hemşehrilerimize selam ve muhabbetlerini getirdik. Başkanımıza Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikVALİ ÇİFTÇİ’DEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ VE ÇAĞ’A BAŞARI BELGESİ
Sonraki İçerikTKDK’DAN YENİ TESİSE %55 HİBE DESTEĞİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz