TMO’da Üretici Mağdur Edilmiyor

Sponsor

Arıcık Köyü’nde ki üretici Sıddık Keyvan, Toprak Mahsulleri Ofisine randevu ile nohut getirdiğini söyleyerek, randevu saati geldiği zaman ürününü teslim etmesi için kendisini çağırdıklarını söyledi.

Gerekli kontrollerden sonra ürünümü alacaklar diyen Keyvan, “Ben şahsen burada ki amirinden görevlisine kadar hepsi çok ilgili ve alakalı, şahsen ben ve buradaki üreticiler bu uygulamadan çok memnunuz. Önce den TMO nohut ve mercimek alımı yapmıyorken, Alaca’ya gitmek zorunda kalıyorduk. Şimdi ise randevuyu alıyorsun saatin geldiği zaman da ürününü teslim ediyorsunuz” dedi.

Sungurlu Toprak Mahsulleri Ofisinde sabah 8.30’da ürün alımı başlayıp ve 16.00’da alımların sona eriyor. Gün içerisinde randevu alan üreticilerin ürünleri, hepsinin alımı yapıldığı ve günlük 200 ton alımın gerçekleştirildiği, TMO’ya günlük 30-35 arası aracın geldiği öğrenildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMYO, Fakültelerden Daha Çok İlgi Görüyor
Sonraki İçerikVoleybol Okulundan Büyük Başarı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz