Tirkeş Köyü’nden Şahiner’e Destek

Sponsor

Dernek Başkanı Kadir Beder ve muhtar Vedat Batak ziyarette Başkan Şahiner’e, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Hüsnü Efendi’nin cenazesin de göstermiş olduğu hassasiyet için ve akabinde merhum Hüsnü Efendi ve merhum babası Fehmi Efendi’nin mezarlarına ulaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol için teşekkür etti.

İstanbul Tirkeş Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir Beder ve dernek yönetimi,Tirkeş Köyü Muhtarı Vedat Batak ile birlikte, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Yaklaşan yerel seçimlerde başarı dileklerini ve desteklerini ifade eden heyet yanlarında getirdikleri hediyeleri Başkan Şahiner’e taktim etti.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Feci Kaza : 2 Ağır Yaralı
Sonraki İçerikKazada Yaralanan 2 Kişi Hastanede Hayatını Kaybetti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz