-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemTIRCI DÜĞÜN KONVOYU BÖYLE OLURTIR GELİN ARABASI OLDU, TIRLAR GELİN KONVOYUNA EŞLİK...

TIRCI DÜĞÜN KONVOYU BÖYLE OLUR
TIR GELİN ARABASI OLDU, TIRLAR GELİN KONVOYUNA EŞLİK ETTİ

Sungurlu'da bir çift, sıra dışı bir düğüne imza attı. Çiftin düğün arabası da düğün konvoyu da TIR'lardan oluştu. Ancak yaklaşık 30 TIR'a korna çalarak çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle ceza kesildi.

- Google Reklamı -

Sungurlu’da bir çift, sıra dışı bir düğüne imza attı. Çiftin düğün arabası da düğün konvoyu da TIR’lardan oluştu. Ancak yaklaşık 30 TIR’a korna çalarak çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle ceza kesildi.

YAKLAŞIK 30 TIR KONVOY YAPTI

Hediye ve Tuncay Başaran’ın kızları Aleyna ile Sema ve Levent Yelmenoğlu’nun oğulları İbrahim görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Aleyna ile İbrahim çifti düğün arabası olarak TIR’ı tercih etti. Süslenen TIR’a, yaklaşık 30 TIR da eşlik ederek gelini almak için eve gelindi. Gelin Aleyna Yelmenoğlu, TIR’a binmekte zorlanınca damat İbrahim Yelmenoğlu, araca çıkmasında yardımcı oldu. Gelin ve damat, Sungurlu sokaklarında dolaşan TIR’dan kendisine merakla bakanlara el salladı.

- Advertisement -

POLİS DÜĞÜN KONVOYUNU DURDURDU

Çalınan kornadan dolayı polis merkezine yapılan şikayet üzerine TIR’lar Terminal Caddesinde durduruldu. Uzun süre tırların geçişine izin verilmezken, zaman zaman vatandaşlar ile polisler arasında tartışma çıktı. Daha sonra tırların plakalarına ceza yazıldığı öğrenildi.

“HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Babam yıllardır nakliyecilik mesleğinde faaliyet gösteriyor diyen Damat İbrahim Yelmenoğlu, “Ben de baba mesleğini sürdürüyorum. Herkes otomobil, üstü açık araba ve cip ile yapıyor. Bizim mesleğimiz TIR’cılık. Yıllardır bu sektörün içindeyiz. Hayalim Tır’ı gelin arabası yapmaktı. Bir farkındalığımız olsun istedik. Bence güzelde oldu” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1156
EUR
28,9228
GBP
33,3419
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1839

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu