Ticaret Borsası Yaşlıların Gönlünü Aldı

Sponsor

Sungurlu Ticaret Borsası Regaip Kandili nedeniyle Sungurlu Mavi Ocak bakım merkezini ziyaret ederek kandil simidi dağıttı.
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil, Başkan Yardımcısı Ercan Özsaray, Borsa Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker, Borsa genel sekreteri Levent Akkaş Sungurlu Mavi Ocak Bakım Merkezini ziyaret ederek merkezde kalan yaşlılarla sohbet ederek kandillerini kutladılar.

Sungurlu Ticaret Borsası Regaip Kandili nedeniyle Sungurlu Mavi Ocak bakım merkezini ziyaret ederek kandil simidi dağıttı.  | Sungurlu Haber

Ticaret Borsası Halim Karaçil, Regaip kandili nedeniyle yaşlılarımızı ziyaret ederek hem kandillerini kutlayıp, hem de gönüllerini almak istedik. Çünkü onlar burada yalnız olduklarını hissetmesinler, bizler her zaman onların yanlarında olacağız. Mavi Ocak Bakım evi yetkilisi değerli insan Mustafa Mavi’de bu merkezi kurmakla çok güzel bir işe imza atmış. Allah ondan razı olsun, hem bakıma muhtaç insanlara bakılmasına vesile oluyor hem de İlçemizde iş istihdamı sağlıyor” dedi.
Karaçil, bakım merkezinde kalan yaşlılarla birebir ilgilenerek onlara kandil simidi ikramında bulundu. Daha sonra bakım merkezi görevlileri ile birlikte bakım merkezini gezip, merkezin işleyiş hakkında bilgi aldı.
Mavi Ocak Bakım Merkezi yetkilisi Mustafa Mavi, Ticaret Borsası Başkanı Halim ve yönetim kurulunun yapmış oldukları bu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAşutoğlu Regaip Kandilini Kutladı
Sonraki İçerikKritik Maç Pazar Günü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz