-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemTicaret Borsası Yaşlıların Gönlünü Aldı

Ticaret Borsası Yaşlıların Gönlünü Aldı

- Google Reklamı -

Sungurlu Ticaret Borsası Regaip Kandili nedeniyle Sungurlu Mavi Ocak bakım merkezini ziyaret ederek kandil simidi dağıttı.
Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil, Başkan Yardımcısı Ercan Özsaray, Borsa Meclis Başkanı Murtaza Uyanıker, Borsa genel sekreteri Levent Akkaş Sungurlu Mavi Ocak Bakım Merkezini ziyaret ederek merkezde kalan yaşlılarla sohbet ederek kandillerini kutladılar.

Sungurlu Ticaret Borsası Regaip Kandili nedeniyle Sungurlu Mavi Ocak bakım merkezini ziyaret ederek kandil simidi dağıttı.  | Sungurlu Haberleri

Ticaret Borsası Halim Karaçil, Regaip kandili nedeniyle yaşlılarımızı ziyaret ederek hem kandillerini kutlayıp, hem de gönüllerini almak istedik. Çünkü onlar burada yalnız olduklarını hissetmesinler, bizler her zaman onların yanlarında olacağız. Mavi Ocak Bakım evi yetkilisi değerli insan Mustafa Mavi’de bu merkezi kurmakla çok güzel bir işe imza atmış. Allah ondan razı olsun, hem bakıma muhtaç insanlara bakılmasına vesile oluyor hem de İlçemizde iş istihdamı sağlıyor” dedi.
Karaçil, bakım merkezinde kalan yaşlılarla birebir ilgilenerek onlara kandil simidi ikramında bulundu. Daha sonra bakım merkezi görevlileri ile birlikte bakım merkezini gezip, merkezin işleyiş hakkında bilgi aldı.
Mavi Ocak Bakım Merkezi yetkilisi Mustafa Mavi, Ticaret Borsası Başkanı Halim ve yönetim kurulunun yapmış oldukları bu ziyaretten son derece memnun kaldıklarını söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu