TEŞEKKÜRLER SUNGURLU'M

Sponsor

İLK GÜN REKOR KATILIM

Sungurlu Belediye Başkanlığı öncülüğünde, Kızılay ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile başlatılan Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı kampanyası bugün başladı. Kampanya çerçevesince ilk gün rekor bir katılım sağlanarak 101 ünite kan ve 47 kök hücre bağışı alınırken, 24 kişinin de organ bağışında bulunduğu bildirildi. Kızılay yetkilileri, bu sayının son yılların en yüksek bağışı olduğunu ifade etti.

Sanayi Esnafı Kampanyaya Destek Verdi

Sungurlu Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası, genetik kan hastalığı olan ve kemik iliği nakli bekleyen 3 yaşındaki Mustafa Janberk Ağuş ile ilik nakli bekleyen tüm hastalar için Sungurlu Belediyesi’nin öncülüğünde başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Bir süre önce, genetik kan hastalığı olan ve kemik iliği nakli bekleyen 3 yaşındaki Mustafa Janberk Ağuş ile ilik nakli bekleyen tüm hastalar için Sungurlu Belediyesi öncülüğünde yapılacak olan kampanyaya bizde Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası olarak, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte destek vereceğimizi söylemiştik diyen Oda Başkanı Hakkı Vargeloğlu, “Bugün Atatürk Meydanı’na gelerek kan ve kök hücre bağışında bulunduk. Rabbim 3 yaşındaki yavrumuz ve diğer hastalarımıza şifa versin” ifadelerini kullandı.

Sungurlu Belediye Başkanlığı öncülüğünde, Kızılay ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile başlatılan Kan, Kök Hücre ve Organ Bağışı kampanyası bugün başladı. Kampanya çerçevesince ilk gün rekor bir katılım sağlandı. | Sungurlu Haber

Atatürk Meydanı’nda 9 Ocak tarihine kadar kan bağışı ve kök hücre bağışı alınmaya devam edecek.
İlk gün Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri, oda başkanları ve Sungurlulular kampanyaya destek verdi.
İlk gün sonunda aldığımız bilgiye göre 101 ünite kan ve 47 kişi de kök hücre bağışında bulunurken, 24 kişinin de organ bağışında bulunduğu öğrenildi.
Siz de Atatürk Meydanı’na giderek, sadece ve sadece 3 küçük tüp kan vererek bir cana umut olabilirsiniz.
Lütfen bağış yapmaktan korkmayın ve çekinmeyin.
Sizin kaybedeceğiniz hiçbir şey yokken, umut bekleyenlerin kazanacağı çok şey var.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikORGAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
Sonraki İçerikCep Telefonunda Taksit Sayısı Azalıyor!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz