TERMİNALDE HES KODU UYGULAMASI YAPILDI

Sponsor

Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sungurlu Otobüs Terminal’inde yolcu otobüslerinde HES kodu uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada vatandaşların HES kodlarının tam olduğu gözlemlendi.

Korona virüs salgını sonrasında birçok alanda olduğu gibi yolculuk yapacak vatandaşların da HES kodu alması zorunlu hale getirildi. Şehirlerarası yolculuk yapan vatandaşların yanı sıra ilçeler arası otobüslere binen yolcuların da HES kodu alması zorunlu hale getirilince Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sungurlu Otobüs Terminali’nde yolcu otobüslerinde HES kodu uygulaması gerçekleştirdi.

Uygulamada şehirlerarası yolculuk yapan otobüs içerisinde bulunan vatandaşların HES kodu sorgulamaları yapıldı. Yapılan uygulamada vatandaşların HES kodlarının alındığı görüldü. Emniyet ekipleri ayrıca araç sürücüleri ve vatandaşlara da maske ve mesafe konularında da uyarılarda bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“Asıl satılmışlık Türk Ordusuna uzanan dildedir”
Sonraki İçerikBüyük İkramiye Tam 100 Milyon
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz