Terme Belediye Başkanı Kul ‘dan ,Başkan Şahiner’e Ziyaret

Sponsor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ,Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul; Başkan Şahiner’i ziyaret ederek, Sungurlu Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda kurulan Sathi Kaplama Asfalt Şantiyesiyle ilgili bilgi aldı.

Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,”Başkanımıza ziyareti için teşekkür ederiz. Kendileri asfalt şantiyemizle ilgili bilgi almak istedi. Gerekenleri kıymetli Başkanıma aktardık. Yerel yönetimler üzerine de keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Çalışmalarının ve başarılarının devamını dileriz.”dedi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikFutsal Müsabakaları Sona Erdi
Sonraki İçerikÇiftçi Koltuğunu Taştemur’a Devretti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz