TEPEYE TÜRK BAYRAĞI ASTILAR

Sponsor

İlçemiz esnaflarından Muzaffer Karabağırlı ve Şevket Can Uzan, şehitler anısına Manastır Tepesi’ne Türk Bayrağı astılar.

İdlip’te şehit düşen 33 askerimiz için Manastır Tepesi’ne dev Türk bayrağı astıklarını söyleyen Karabağırlı, günün birlik günü olduğunu söyleyerek, “Tarihimizin her döneminde yüce Türk milletimizi bahtiyar kılan en önemli özelliğimiz al bayrağımız etrafında, milli şuur içerisinde, birlik ve beraberliğimizi perçinlemektir. Bugün de birlik günümüzdür. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikŞEHİTLERİMİZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI
Sonraki İçerikEsad Rejimini Korku Sardı! Avrupa Ülkelerine “Türkiye’yi durdurun” Çağrısı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz