TEMSİLCİMİZ LİGE MAĞLUBİYETLE BAŞLADI

Sponsor

Erkekler 2. Voleybol Liginde, Çorum derbisinde kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor oldu. Sungurlu Belediyespor’u 3-0 yenen Çorum Belediyesi Gençlikspor sezona üç puanla başladı.

Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçı yaklaşık 250 kadar spor sever izledi. Maçın ilk üç setinde de ilk 15 sayılara kadar başa baş bir mücadeleye sahne olurken Çorum Belediyesi Gençlikspor son bölümlerinde oyunda üstünlüğü ele geçirdi. Bu bölümlerde Sungurlu Belediyespor’un da bireysel hataları sonucunda bulduğu sayılarla setleri son bölümlerde kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor maçıda 3-0 kazanmayı başardı.

Maçın ilk setine iyi başlayan Çorum Belediyesi Gençlikspor oldu ve öne geçti. Bu üstünlüğünü 13-8’e kadar taşıdı ve bu fark oluşunca Sungurlu ilk molasını aldı.Moladan dönüşte Sungurlu Belediyespor oyunda üstünlüğü ele geçirdi ve üst üste aldığı sayılarla 13-12’ye taşıdı bu kez Çorum Belediyesi mola aldı. Moladan sonrada karşılıklı sayılarla geçerken 16-16’dan sonra Çorum Belediyesi Gençlikspor’un hücumda etkili oyununa birde Sungurlu’nun savunmadaki bireysel hataları eklenince fark açıldı ve 20-16’da Sungurlu ikinci molasını aldı. Mola dönüşünde de Çorum Belediyesi’nin üstün oyunu sürdü ve rakibini 16 sayıda tutarkan peş peşe bulduğu sayılarla seti 25-16 kazanarak 1-0 öne geçti.
İkinci sette ilk sayılarla geçilirken Sungurlu Belediyespor hep önde götürdüğü sette Çorum Belediyesi Gençlikspor 14-11 öne geçince ilk molayı aldı. Moladan sonra da üstün oyununu sürdüren Çorum Belediyesi Gençlikspor 19-13 farkı açtı konuk takım ikinci molayı aldı. Mola dönüşünde de Çorum rakibine fazla şans tanımadı ve seti ilk sette olduğu gibi 25-16’lık skorla kazanarak rakibi önünde 2-0 üstünlüğü yakaladı.

Sponsor

Üçüncü sette aynı şekilde dengeli başladı. Karşılıklı sayılarla geçen ilk bölümden sonra 12-10’lük skorun ardından oyunda üstünlüğü ele geçiren Çorum Belediyesi Gençlikspor rakibinde bireysel hataları sonucunda bulduğu sayılarla farkı açtı ve son bölümde fazla zorlanmadan 25-17’lik skorla seti maçıda 3-0 kazanarak sezona üç puanla başladı.

Sponsor
Önceki İçerikOTOMOBİL TARLAYA UÇTU : 1 ÖLÜ 1’İ AĞIR 2 YARALI
Sonraki İçerikİMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz