TEMSİLCİMİZ 2. YARIYA GALİBİYETLE BAŞLADI

Erkekler 2. Lig 2. grupta temsilcimiz ikinci yarının ilk maçında evinde SGK’yı 3-0 yenerek ikinci devreye de üç puanla iyi başlangıç yaptı.

Sponsor

Erkekler 2. Lig 2. grupta temsilcimiz ikinci yarının ilk maçında evinde SGK’yı 3-0 yenerek ikinci devreye de üç puanla iyi başlangıç yaptı.

SUNGURLU BELEDİYESPOR : 3 – SGK : 0

Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda oynanan maçı Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce ile İlçe Spor Müdürü Mehmet Aktaş izledi.

Maça hızlı başlayan Sungurlu Belediyespor öne geçtiği sette sonraki bölümde özellikle servis ve bireysal hatalar sonunda Ankara SGK takımı oyunda dengeyi kurdu. Son bölümde hücumdaki etkili oyunu ile üstünlüğü ele geçiren Sungurlu Belediyespor 25-20’lik skorla seti kazanarak 1-0 öne geçti.

Sponsor

İkinci sette konuk SGK takımı etkili başladı ve ilk bölümde 5-2 öne geçti. Sonraki bölümde kontrolü yeniden ele alan Sungurlu Belediyespor 10-7 üstünlüğü yakaladı. Bu üstünlüğünü setin sonuna kadar devam ettiren temsilcimiz seti 25-18 alarak 2-0 üstünlüğü yakaladı.

Üçüncü sette ise Ankara SGK takımı maça ortak olmak için savunmada bireysel hataları azaltınca dengeli geçen maçta son bölüme 16-13 önde girmeyi başardı. Sonraki bölümde hücum üstünlüğünü sayıya çevirmeyi başaran temsilcimiz dengeyi kurdu ve öne geçti. Bu bölümde özellikle liberoda yapılan hatalar ile konuk takım sete ortak olsada son bölümde bulduğu sayılarla Sungurlu Belediyespor seti 25-23 maçıda 3-0 kazanarak ikinci yarıya galibiyet ile başladı.

Maçın tekrarını izlemek için buraya tıklayın.

Bu galibiyet ile Sungurlu Belediyespor 14 puanla beşinci sıradaki yerini korurken SGK ise 6 puanla altıncı sırada yer aldı.

Sponsor
Önceki İçerikEFELER’DE İKİNCİ YARI BAŞLIYOR
Sonraki İçerikÇORUMLU, FRANSA’DA BELEDİYE BAŞKANI OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz