” Temiz Siyaset Yapıyoruz. “

Sponsor

“TEMİZ SİYASET YAPIYORUZ”

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, bir günde 3 ayrı ev toplantısına katılarak Sungurlulu vatandaşlarla bir araya geldi. Şahiner, “Temiz siyaset yapıyoruz Elhamdülillah. Halkımıza sevgi, saygı ve huzur vaat ediyoruz” dedi.
Şahiner, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Her fırsatta Sungurlulu vatandaşlarla bir araya gelen Şahiner, aynı gün 3 ayrı mahallede ev toplantısına katılarak vatandaşlarla buluştu. Ev toplantılarına genellikte tek giden Şahiner, yaptıkları ve seçildiği takdirde yapacakları projelerini anlatıp destek istedi.

ŞAHİNER’E BÜYÜK İLGİ

Ev toplantılarında vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan ve sevgi gösterisinde bulunulan Şahiner, gösterdikleri yakınlık nedeniyle Sungurlulu vatandaşlara teşekkür etti. Şahiner, vatandaşların sorunlarını dinleyip taleplerini not aldı. Tekrar başkan seçildikten sonra mahallelerde halk meclisleri düzenleyerek bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarla diyalog halinde olacaklarını söyledi.
Bu şehrin her mahallesinde ayrı bir mutluluk, ayrı bir güzellik var diyen Şahiner, projelerini anlatıp destek isterken “Her mahallemizde vatandaşlarımızın beklentilerini dinleyerek önceliklere göre projeler hayata geçireceğiz. Yine Sungurlu’ya yakışan çalışmaları hayata geçireceğiz. Ulaşımdan kültür sanata kadar her alanda çalışmalarımız sürüyor. Büyük projelerin yanı sıra en önemli önceliğimizi vatandaşlarımızın gündelik sorunları olacak. Sizin derdiniz bizim derdimiz olacak. Sizin sokağınızdaki çukur kapanmadıktan sonra yapacağımız projelerin anlamı kalmaz. O yüzden mahallelerimizde en ufak bir sorunu bile çözmek için çalışacağız” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner Perşembe Pazarını Gezdi
Sonraki İçerikEmniyet “WhatsApp İhbar” hattını tanıtıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz