-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset" Temiz Siyaset Yapıyoruz. "

” Temiz Siyaset Yapıyoruz. “

- Google Reklamı -

“TEMİZ SİYASET YAPIYORUZ”

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, bir günde 3 ayrı ev toplantısına katılarak Sungurlulu vatandaşlarla bir araya geldi. Şahiner, “Temiz siyaset yapıyoruz Elhamdülillah. Halkımıza sevgi, saygı ve huzur vaat ediyoruz” dedi.
Şahiner, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Her fırsatta Sungurlulu vatandaşlarla bir araya gelen Şahiner, aynı gün 3 ayrı mahallede ev toplantısına katılarak vatandaşlarla buluştu. Ev toplantılarına genellikte tek giden Şahiner, yaptıkları ve seçildiği takdirde yapacakları projelerini anlatıp destek istedi.

ŞAHİNER’E BÜYÜK İLGİ

Ev toplantılarında vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan ve sevgi gösterisinde bulunulan Şahiner, gösterdikleri yakınlık nedeniyle Sungurlulu vatandaşlara teşekkür etti. Şahiner, vatandaşların sorunlarını dinleyip taleplerini not aldı. Tekrar başkan seçildikten sonra mahallelerde halk meclisleri düzenleyerek bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarla diyalog halinde olacaklarını söyledi.
Bu şehrin her mahallesinde ayrı bir mutluluk, ayrı bir güzellik var diyen Şahiner, projelerini anlatıp destek isterken “Her mahallemizde vatandaşlarımızın beklentilerini dinleyerek önceliklere göre projeler hayata geçireceğiz. Yine Sungurlu’ya yakışan çalışmaları hayata geçireceğiz. Ulaşımdan kültür sanata kadar her alanda çalışmalarımız sürüyor. Büyük projelerin yanı sıra en önemli önceliğimizi vatandaşlarımızın gündelik sorunları olacak. Sizin derdiniz bizim derdimiz olacak. Sizin sokağınızdaki çukur kapanmadıktan sonra yapacağımız projelerin anlamı kalmaz. O yüzden mahallelerimizde en ufak bir sorunu bile çözmek için çalışacağız” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu