Telegram Masaüstü Uygulamasına Sesli Sohbet Güncellemesi Geldi!

Windows 10 için Telegram Desktop, Geride bıraktığımız gün WhatsApp alternatifi Telegram’ın duyurduğu yeni sesli sohbet özelliğini masaüstü platformuna getiren yeni bir güncelleme ile yenilendi.

Sponsor

Windows 10 için Telegram Desktop, Geride bıraktığımız gün WhatsApp alternatifi Telegram’ın duyurduğu yeni sesli sohbet özelliğini masaüstü platformuna getiren yeni bir güncelleme ile yenilendi. Resmi değişiklik günlüğünün tamamını aşağıda okuyabilirsiniz.

  • Grup sohbetlerinizden herhangi birini bir hop-on, hop-off konferans görüşmesine dönüştürün.
  • Her sesli sohbette birkaç bine kadar katılımcı alın.
  • Esnek yönetici araçlarıyla hoparlör sayısını kontrol edin.

Windows platformu ile birlikte bu yeni özellik hem Android işletim sisteminde hem de Apple’ın iOS platformunda şu anda kullanıma açık durumda. Uygulamanızı güncelleyerek yeni özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunlara ek olarak Windows için Telegram Desktop’a yapılan sesli sohbet güncellemesinin macOS için de gelmesini bekliyoruz.

Şirketin, üzerinden uzun zaman geçmeden diğer platform ürünlerine de getirdiği güncellemeyi gayet başarılı bulduğumuzu belirtmeden edemeyeceğim

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKÖYE EV YAPMA SÜRESİ UZATILDI
Sonraki İçerikEN İYİ 37 AKSİYON VE SUÇ FİLMİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz