Telefonunuz İçin Nelerden Vazgeçersiniz?

anket sungurlu
Sponsor

Bir pazarlama ajansı olan SimpleTexting tarafından yapılan yeni bir ankete göre, akıllı telefon sahiplerinin %40’ı, telefonlarından vazgeçmek yerine köpeklerinden bir ay boyunca vazgeçmeyi tercih ediyorlar. Dahası, %42’si de cihazlarını bırakmak yerine eşlerinden veya sevgililerinden bir ay ayrılmayı tercih edeceklerini söyledi.

Anket, ABD genelinde 1.000 akıllı telefon sahibini ile düzenlendi ve telefonlarının yerine nelerden vazgeçebileceklerini sorguladı.

İçeceklerse, çok daha kolay bir cevap gibi gözüküyor. Katılımcıların %72’si bir ay boyunca alkolü bırakmayı tercih edeceklerini, %64’ü ise kahveyi bırakmayı tercih edeceklerini söyledi. Cinsel ilişki ise gücünü koruyor gibi gözüküyor. Katılımcıların %53’ü cinsel ilişki yerine telefonu bir ay boyunca bırakacağını söyledi.

Sponsor

Ayrıca anket, katılımcıların telefonlarını korumak için tamamen bırakabilecekleri zevkleri ve alışkanlıkları da sordu. Cevap verenlerin %57’si Amazon üzerinde alışveriş yapmaktan vazgeçebileceklerini söylerken, sadece %39’u tatillerden vazgeçeceklerini söyledi.

Ankette kediler hakkında bir soru bulunmuyordu ancak bunun sebebi, kedilerin mama kapları dolu olduğu sürece insanlarının bir ay boyunca ortada dolaşmamasını hoş karşılayabilecek olmaları olabilir.

Sponsor
Önceki İçerikTV, Bilgisayar ve Tablet için KDV Sıfırlansın Teklifi!
Sonraki İçerikMHP Sungurlu ve MHP Boğazkale 13. Olağan İlçe Kongreleri Yapıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz