TELEFON DOLANDIRICILARI İŞ BAŞINDA…

Sponsor

Sungurlu’da telefonda kendisini hâkim, savcı ve baş komiser gibi kamu görevlisi olarak tanıtıp para isteyen dolandırıcılık girişimleri son günlerde yine çoğaldı..

Emniyetten Vatandaşlardan dikkatli olmaları istenirken, telefonda kendisini hâkim, savcı ve başkomiser gibi kamu görevlisi olarak tanıtıp para isteyen dolandırıcılık girişimlerinin özellikle sabit hat üzerinden yapıldığına dikkat çeken yetkililer vatandaşlardan dikkatli olmaları istiyorlar.

Yetkililer, “Telefonda kendisini hâkim, savcı, kamu görevlisi olarak tanıtarak para isteyen dolandırıcılara itibar etmeyiniz.. Hâkim, savcı, asker, polis, banka görevlisi herhangi bir sebeple şifre bilgilerinizi size ait bilgilerinizi veya para veya ziynet eşyası istemez. Bu şekilde olaylara maruz kalırsanız, kesinlikle itibar etmeyiniz, telefonunuzu kapatarak, 112, 155 polis imdat veya 156 jandarma hattını arayarak, konuyu bildiriniz” ifadelerine yer veriyorlar

Sponsor

Sungurlu genelinde artan bu tip telefonlar sonrası da Emniyet ve yetkili birimler harekete geçerek konuyu takibe aldıklarını belirtiyorlar..

Lütfen sizde ailenizi ve sevdiklerini uyarın…

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA FIRINLAR DENETLENDİ
Sonraki İçerikEFELER KENDİ SAHASINDA ZİRAAT BANK KART’A BOYUN EĞDİ : 0-3
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz