Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Asayiş Gündem

Tekstil Mağazası Alev Alev Yandı

Vatandaşlar ve komşu esnaflar yangını söndürmek için seferber oldu

Sungurlu’da tekstil ürünleri satışı yapılan bir mağazada çıkan yangın büyük çapta hasara yol açtı. Vatandaşlar ve komşu esnaflar yangını söndürmek için seferber oldu.

Tekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu HaberTekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu HaberTekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu HaberTekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu HaberTekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu HaberTekstil Mağazası Alev Alev Yandı » Sungurlu Haber

Edinilen bilgilere göre sabah saatlerin Başpınar Mahallesi İlhan Sarıaltun Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kısa sürede büyüyen ve mağazanın tamamını saran alevlere ekipler güçlükle müdahale etti. Bu sırada vatandaşlar ve komşu esnaflar alev alev yanan iş yerindeki malları çıkarmak için yoğun çaba sarf etti.
Yangın sırasında binadan yükselen yoğun duman caddeyi kaplarken, mağaza önünde park halindeki bir araç da alevlerden zarar görmemesi için vatandaşlar tarafından yol kenarına alındı.
Ekiplerin yaklaşık iki saat süren çalışması sonucu güçlükle söndürülen yangında iş yeri kullanılamaz hale geldi.
Mağazada büyük çapta hasara neden olan yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlgili İçerikler

(CANLI) Sungurlu Belediyespor – İskilipspor Futbol Karşılaşması

Safa Özhazinedar

Altyapıda Hedef Türkiye Finalleri

Safa Özhazinedar

ABD ile Vize Krizinin Ardından Dolar’da Hareketlilik

Safa Özhazinedar

Şahiner; “Çocuklarımızın, gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi, ancak onlara vereceğimiz doğru sağlık bilinciyle mümkün olacaktır”

Safa Özhazinedar

BUNUN ADI FIRSATÇILIK!

Safa Özhazinedar

“ÖĞRETMENLERİMİZİN YÜREĞİ VATAN VE İNSAN SEVGİSİYLE DOLU”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar