TATLISES ÇİĞ KÖFTECİSİ SALONU HİZMETE BAŞLADI

Samet Kaleli’nin işletme sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köftecisi hizmete başladı. Sungurluoğlu Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi Şok Market yanında hizmete başlayan Tatlıses Çiğ Köftecisi 28 Ocak Perşembe günü açılışa özel %50 bedava kampanyasıyla iki kaliteyi vatandaşımıza buluşturacak.

Samet Kaleli’nin işletme sahibi olduğu Tatlıses Çiğ Köftecisi hizmete başladı.

Sungurluoğlu Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi Şok Market yanında hizmete başlayan Tatlıses Çiğ Köftecisi 28 Ocak Perşembe günü açılışa özel %50 bedava kampanyasıyla iki kaliteyi vatandaşımıza buluşturacak.

Samet Kaleli, “Ömer Ustanın Çiğ Köfteci Salonumuzla birlikte artık Tatlıses Çiğ Köftecisi lezzetini de bünyemize katmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Sungurlu’muza hizmet verdiğimiz Ömer Ustanın Çiğ Köfteci lezzeti ile birlikte artık Tatlıses Çiğ Köftelerini tattıracağız diyen Kaleli, İki kaliteyi değerli Sungurlu halkımıza sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Kalitemizden, lezzetimiz ve hijyenimizden asla ödün vermeden hizmetimize devam edeceğiz.

Her ayın 10 ve 25 aldığınız porsiyonun yarısı kadar da bizden hediye, açılışımıza tüm halkımızı davet ediyorum diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz