TATLI VE MEYVE İKRAMINDA BULUNDU

sungurlu haber
Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçemizde görev yapan Uzman Jandarmaların nezdinde tüm Jandarma Komutanlığı personellerine tatlı ve meyve ikramında bulundu.

Başkan Yardımcıları Sakine Sarıyüce ve Mükremin Dağaşan Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in selamlarını ileterek günlerini kutladı. Kahraman askerlerimize teşekkür eden Başkan Şahiner, “Milletimizin birliğini korumak ve devletimizin bekası için yüksek bir vazife şuuruyla, kahramanca görev yapan Jandarma Genel Komutanlığımız, üstlendiği tüm görevlerde milletimizi gururlandırmaktadır. Terörle mücadeleden asayişe, düzensiz göçle mücadeleden trafik güvenliğine kadar gece gündüz fedakarca hizmet veren Jandarma teşkilatımıza görevlerinde başarılar diler, Allah’a emanet ederim.” dedi

Sponsor
Önceki İçerikGAZETECİLER CEMİYETİ’NDEN MEHMET ÇELİK’E TEŞEKKÜR PLAKETİ
Sonraki İçerikBAŞKAN BU KEZ ERDURUCAN AİLESİNİ SEVİNDİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz