Taraftarlardan Futbolculara Moral Yemeği

Sponsor

Yemeğin ardından yapılan konuşmalarda ise takıma olan inanç dile getirildi. Tribün Lideri Kürşat Kılıç, Sungurlu olarak Bölgesel Amatör Lig’de ilk kez mücadele ettiklerini sahadaki futbolcular kadar taraftar olarak kendilerinin de bu konuda tecrübesiz olduklarını söyledi.
Kılıç, genç bir kadroya sahip olduklarını ve tecrübe eksikliği yaşadıklarını ancak maçlarda verilen mücadeleyi de gördüklerini belirterek ‘Bizlerin sizlere inancı ve güveni tam. Sizler sahada formanızın hakkını vererek terinizin son damlasına kadar mücadele ettiğiniz sürece bizler sizlerin hep yanınızda olacağız bundan emin olabilirsiniz.
Tabi ki bizlerde ilk haftalarda taraftar olarak beklenen desteği veremedik. Ancak her maç bir tecrübe ve bundan sonraki maçlarda desteğimiz artarak devam edecektir. Sahada verilen mücadelenin karşılığını almak için gol atmamız ve puan almamız gerekiyor. Takıma verilen desteğin artması için bunlarda önemli sizlerden isteğimiz bu mücadelenizi gol ve gollerle süslemeniz halinde destek daha da artacaktır. Pazar günkü maçta bizler yine tribünde olacağız ve hasret kaldığımız galibiyet sevincini yaşamak için sizlerin yanında olacağız bundan hiç bir şüpheniz olmasın sonuna kadar sizin destekçiniz olacağız’ dedi.

Sungurlu Belediyespor Taraftar Grubu Canlar 19 futbol takımı ile moral yemeğinde bir araya geldi. Sungurlu Belediyesi Mesire Alanında düzenlenen moral yemeğine Canlar 19 Taraftar Grubu Tribün Lideri Kürşat Kılıç ve üyeleri ile futbol takımı teknik heyet ve futbolcuları tam kadro olarak katıldılar. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Eğer de yaptığı konuşmasında öncelikli olarak kendisine bu organizeyi yapan Canlar 19 taraftar grubuna çok teşekkür etti. Eğer, verilen mücadelenin ve oynanan oyunun karşılığını alamadıklarını ancak camianın bu desteğinin moral motivasyon açısından son derece önemli olduğunu söyledi.
Pazar günkü maçta tribünleri dolduracak taraftarlarının vereceği destek ile kötü gidişe son vereceklerine inandığını belirten Teknik Direktör Eğer lig sonunda hedefe ulaşmak için yönetimin ve teknik heyet olarak kendilerinin ellerinden gelen desteği ve katkıyı vermeye devam edeceğini ve buna inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikUlu Camide Mevlid-i Nebi Programı
Sonraki İçerikHemşehrimiz Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz