Tapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Sponsor

Kaymakamlık binası giriş katında uzun süre hizmet veren Tapu Müdürlüğü, Vergi Dairesi Binasının 4. katında 460 m2 kullanım alanının tahsisi sonrası, tadilat çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Sungurlu Kaymakamlığı binası giriş katında hizmet veren Tapu Müdürlüğü yeni yerine taşındı. | Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı açıklamada, “Kamu hizmet alanlarının vatandaşlarımızın daha kolay hizmet alabilmesi için yenilemeye devam ediyoruz” dedi.
İhtiyaca göre yeni binalar yaparken mevcut yapıların da daha verimli kullanılması için yenilenme ve planlamalar yapmaya devam ettiklerini belirten Özkan, “Sungurlu ilçemizde de Tapu Müdürlüğü hizmetlerinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için teşkilatımızın girişimleri sayesinde; 1.110 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde yapılı Sungurlu Vergi Dairesi hizmet binamızın 460 metrekare kullanım alanlı 4. katının tahsisi Tapu müdürlüğümüze yapılmıştı. Tahsisi yapılan binanın içindeki yenileme çalışmaları tamamlanarak, Tapu Müdürlüğümüz yeni yerinde daha modern bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. “Sungurlumuza hayırlı olsun” diye söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTemsilcimiz Altınordu’ya Konuk Olacak
Sonraki İçerikÖğretim Görevlisine Sürpriz Doğum Günü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz