Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Tapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Kaymakamlık binası giriş katında uzun süre hizmet veren Tapu Müdürlüğü, Vergi Dairesi Binasının 4. katında 460 m2 kullanım alanının tahsisi sonrası, tadilat çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Tapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı » Sungurlu Haber

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı açıklamada, “Kamu hizmet alanlarının vatandaşlarımızın daha kolay hizmet alabilmesi için yenilemeye devam ediyoruz” dedi.
İhtiyaca göre yeni binalar yaparken mevcut yapıların da daha verimli kullanılması için yenilenme ve planlamalar yapmaya devam ettiklerini belirten Özkan, “Sungurlu ilçemizde de Tapu Müdürlüğü hizmetlerinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için teşkilatımızın girişimleri sayesinde; 1.110 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde yapılı Sungurlu Vergi Dairesi hizmet binamızın 460 metrekare kullanım alanlı 4. katının tahsisi Tapu müdürlüğümüze yapılmıştı. Tahsisi yapılan binanın içindeki yenileme çalışmaları tamamlanarak, Tapu Müdürlüğümüz yeni yerinde daha modern bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. “Sungurlumuza hayırlı olsun” diye söyledi.

İlgili İçerikler

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Araç Trafiğine Kapatılıyor

Safa Özhazinedar

Organları Hastalara Umut Oldu

Safa Özhazinedar

Sahte İhbara 4 Dakikada Ulaştılar

Safa Özhazinedar

Erayhan, “19 Eylül Gaziler Günü, ulusumuz ve tarihimiz adına çok önemli bir gündür”

Safa Özhazinedar

İyisine İhtiyaç Vardı, Mükemmelini Yaptılar

Safa Özhazinedar

Yaşlılarımız Arasın, 7/24 Kapısına Geliriz

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar