-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemTapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Tapu Müdürlüğü Yeni Yerinde Hizmete Başladı

- Google Reklamı -

Kaymakamlık binası giriş katında uzun süre hizmet veren Tapu Müdürlüğü, Vergi Dairesi Binasının 4. katında 460 m2 kullanım alanının tahsisi sonrası, tadilat çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Sungurlu Kaymakamlığı binası giriş katında hizmet veren Tapu Müdürlüğü yeni yerine taşındı. | Sungurlu Haberleri

Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan yaptığı açıklamada, “Kamu hizmet alanlarının vatandaşlarımızın daha kolay hizmet alabilmesi için yenilemeye devam ediyoruz” dedi.
İhtiyaca göre yeni binalar yaparken mevcut yapıların da daha verimli kullanılması için yenilenme ve planlamalar yapmaya devam ettiklerini belirten Özkan, “Sungurlu ilçemizde de Tapu Müdürlüğü hizmetlerinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için teşkilatımızın girişimleri sayesinde; 1.110 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde yapılı Sungurlu Vergi Dairesi hizmet binamızın 460 metrekare kullanım alanlı 4. katının tahsisi Tapu müdürlüğümüze yapılmıştı. Tahsisi yapılan binanın içindeki yenileme çalışmaları tamamlanarak, Tapu Müdürlüğümüz yeni yerinde daha modern bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. “Sungurlumuza hayırlı olsun” diye söyledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu