Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Tapu Müdürlüğü Kasım’da Yeni Yerine Taşınacak

Ak Parti Sungurlu İlçe Başkanı İlyas Özkan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yapımı devam eden Tapu Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulundu. Özkan, “Kamu hizmet alanlarını vatandaşlarımızın daha kolay hizmet alabilmesi için yenilemeye devam ediyoruz” dedi.

Tapu Müdürlüğü Kasım'da Yeni Yerine Taşınacak » Sungurlu Haber

İhtiyaca göre yeni binalar yaparken mevcut yapıların da daha verimli kullanılması için yenilenme ve planlamalar yapmaya devam ediyoruz diyen Özkan, “Sungurlu ilçemizde de Tapu Müdürlüğü hizmetlerinin daha verimli ve sağlıklı yürütülmesi için Ak Parti İlçe Başkanımız İlyas Özkan ve teşkilatımızın girişimleri sayesinde; 1.110 metrekare yüzölçümlü arsa üzerinde yapılı Sungurlu Vergi Dairesi hizmet binamızın 460 metrekare kullanım alanlı 4. katının tahsisi Tapu müdürlüğümüze daha önceden tahsis edilmiştir.Tahsis edilen binanın içindeki yenileme çalışmaları bitme aşamasına gelmiştir. Kasım ayı içerisinde de Tapu müdürlüğümüz taşınmak için hazırlanmaktadır. Sungurlumuza hayırlı olsun” dedi.

İlgili İçerikler

Sungurlu’da Kesinleşen Aday Listeleri İlan Edildi

Evin Kombisinden Yılan Çıktı

Safa Özhazinedar

Şahiner, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner, Kahvaltı’da Bayanlarla Buluştu

Safa Özhazinedar

Motorine Zam Geliyor!

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ŞAHİNER, O GÜN ÇEKİLEN VİDEOYU HATIRLATARAK; “SİZ KİMİ CEZALANDIRIYORSUNUZ?”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar