Talip Geylan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Oldu

Sponsor

Türk Eğitim-Sen’in yeni genel başkanı ve yönetim kurulu belli oldu.
Türk Eğitim-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan sendikanın 6. Olağan Genel Kurulunda genel başkan oldu. Türk Eğitim-Sen’in yeni genel başkanı Talip Geylan oldu. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise seçimlerde aday olmayacağını iki gün önce açıklamıştı.

A YENİ GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN OLDU
Türk Eğitim Sen 6. Olağan Genel Merkez Kurulunda yeni genel başkan Talip Geylan seçilirken ogretmenlericin.com olarak genel merkez yönetiminde de değişiklikler olduğunu görmekteyiz. İsmail Koncuk’un genel başkanlık için aday gösterdiği Talip Geylan Türk Eğitim-Sen’in yeni genel başkanı oldu. Yıllardır Türk Eğitim-Sen genel merkezinde yönetimde görev yapan Geylan’ın özgeçmişi;

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise seçimlerde aday olmayacağını iki gün önce açıklamıştı. | Sungurlu Haber

Sponsor

Talip Geylan kimdir?
Sendikanın yeni genel başkanı olan Geylan’ın son görevi Genel Teşkilatlandırma Sekreteri olup yıllarca genel merkezde görev yapması ile dikkat çekiyor. İsmail Koncuk’un aday olmayarak genel başkanlık görevini bırakması ile birlikte MHP tarafından da desteklendiği bilinen Talip Geylan’ın sendika ve parti arasında ılımlı politika izlemesi bekleniyor.

– TES Genel Başkanı Talip Geylan
1972 yılında Çorum-Osmancık’ta doğan Talip Geylan 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. Sonrasında aynı bölümde Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde yüksek lisans yapan Talip Geylan 05-12-1999 tarihinde 27 yaşında Genel Basın ve Sosyal İlişkiler Sekreteri olarak sendikada görev aldı. Sonrasında ise hep genel merkez yönetiminde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptı.
Evli ve 3 çocuk babası olan Talip Geylan 25.02.2018 tarihinde sonuçlanan 6. Olağan Genel Kurulunda Türk Eğitim-Sen’in yeni Genel Başkanı oldu.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise seçimlerde aday olmayacağını iki gün önce açıklamıştı. | Sungurlu Haber

Sponsor
Önceki İçerikİlbars Madalyaya Doymuyor
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner, Hocalı Katliamını Kınadı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz