‘TALİM VE TASHİH-İ HURUF’ KURSLARI DÜZENLENİYOR

Sponsor

Sungurlu’da rehber öğreticiler nezaretinde görevlilere yönelik 3 ay süreyle “Talim ve Tashih-i Huruf kursu” düzenlenecek. Kurs başlangıcında İlçe Müftüsü İbrahim Köksal kursu ziyaret ederek kursun öneminden ve görevlilere sağlayacağı katkılardan bahsetti ve kursiyerlere başarılar diledi.

Sungurlu İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, “Türkiye Diyanet İşleri Başkanlı tarafından Kur’an kursu ve cami hizmetlerini yürüten personelin talim, tecvit, tashih-i huruf ve meharic-i hurufla ilgili bilgi ve becerilerini geliştirmek , Kur’an-ı Kerim’ i usulüne uygun bir şekilde okumalarını sağlamak amacıyla “Talim ve Tashih-i Huruf Kursları ” düzenlenmesi istenmiştir” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikKaza Yapan Minibüs Alev Topuna Döndü
Sonraki İçerikAkıllı Telefon Satışlarında Düşüş Var
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz