Takımlarımız Haftayı Bay Geçecek

Sponsor

Her iki kulvarda da liderlik mücadelesi veren Sungurlu Belediyespor, bu hafta hem futbolda hem de voleybolda bay geçecek.
Futbolda 30 puanla lider durumda olan Sungurlu Belediyespor futbol takımımız haftayı bay geçecek. Çorum 1. Amatör Küme maçları; Osmancık Belediyespor ile İskilip Gücüspor, İskilipspor ile Ulukavakspor, Alaca Belediye Gençlikspor ile İl Özel İdare Gençlikspor, Çimentospor ile Bayat Belediye Gençlikspor arasında oynanacak.
Voleybolda ise 12 maçının tamamını kazanarak 35 puanla namaglup lider durumda olan Sungurlu Belediyespor, ligden çekilen Orduspor ile karşılaşacağından dolayı haftayı bay geçecek. Grubun diğer maçları ise Pazar günü Erzurum Spor Lisesi ile Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tokat Belediye Plevnespor ile Çorum Belediye Gençlikspor, Sorgun Belediyespor ile Bafra Belediyespor arasında oynanacak.

Sponsor
Önceki İçerikİlçemizde Okur Yazarlık Seferberliği Başlatıldı
Sonraki İçerikEko Market Manav Dualarla Açıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz