TABELALAR MAGANDALARIN HEDEF TAHTASI OLDU

Sungurlu’da sürücüleri bilgilendirmek ve uyarmak amacıyla konulan tabelalar magandaların hedef tahtası haline geldi.

Sponsor

Sungurlu’da sürücüleri bilgilendirmek ve uyarmak amacıyla konulan tabelalar magandaların hedef tahtası haline geldi.

Sürücü, yolcu ve yayaları yol üzerindeki var ise bir tehlike konusunda uyaran ve niteliği konusunda bilgi veren ‘uyarı işaret levhaları’ milli servet olarak içerisinde yer alıyor. Sungurlu’ya bağlı Arıcı, Kışla, Çingiller ve Mahmatlı yolu üzerinde bulunan bazı uyarı tabelaları, kimliği belirsiz kişilerce açılan ateş sonucu hasar gördü.

Sungurlu’da sürücüleri bilgilendirmek ve uyarmak amacıyla konulan tabelalar magandaların hedef tahtası haline geldi. | Sungurlu Haber

Magandalar tarafından hedef tahtasına haline getirilen tabelalar delik deşik olurken levhaların üzerinde bulunan boyaların da bazı kısımları silindi.
Magandalar tarafından tabelalara yapılan çirkin saldırı bir yandan devleti zarara uğratırken diğer taraftan da yolları kullanan sürücülerin hayatını tehlikeye atıyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKONTROLDEN ÇIKAN OTOMOBİL KUM BİRİKİNTİSİNE ÇARPARAK DURABİLDİ
Sonraki İçerikSİLAHLI KAVGADA BABA VE OĞUL YARALANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz