Suvacı’dan Erayhan’a hayırlı olsun ziyareti

Sponsor

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı ve Başkan yardımcısı Kenan Özcan Sungurlu İlçe Başkanlığı’na seçilen Ali Erayhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
CHP Çorum İl Başkanı Hasan Suvacı, başkanlığa seçilen Ali Erayhan’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi. Erayhan’ın zor bir görevi üstelendiğinin altını çizen Suvacı, Önümüzde 2018 ve 2019 yılı diye demokrasisi açısından çok önemli yıllar var, zaten referandumla parlamenter demokratik sistemden uzaklaştırıldık. Yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ile bize yeniden parlamenter demokratik sistemi getirecek insanları seçme durumu ile karşı karşıya kalacağız. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak diğer partilerden daha güçlü durumdayız. Bu gücümüzü bilelim kendimizi hiç bir zaman Ak Partiye yenilmiş gibi hissetmeyelim, çünkü Ak Parti’nin içerisinde de vatan sever millet sever dinine bağlı inançlarına saygılı bir sürü insanlar var, onlarda bunların yaptığı hırsızlıklardan arsızlıklardan yüzsüzlüklerden dolayı onları savunacak bir durumları kalmadı. Bir el bekliyorlar merhaba diyecek güler yüzlü bir el bekliyorlar. Onu da bizim partilerimiz en iyi şekilde yapanlardır” dedi.
“İYİ Parti ve Saadetle İttifak Yapın”
İyi Parti ve Saadet Partisi ile iyi diyaloglarda olmamız lazım diyen İl Başkanı Suvacı, MHP diye bir parti hemen hemen kalmadı. Çok aşırı derecede zayıfladılar. Bizimde Sungurlu’da en büyük rakiplerimizden biride MHP’di şimdi bunlar kendi kendine içerisinde bir tasfiye içerisine girdiler. Bizlerde şimdi ittifak kurarak, onlarla beraber Genel Merkezimizde zaten bu ittifakları kurmaya çalışıyorlar. Bu yapacağımız ittifaklar sonucunda partimiz seçimlerde büyük bir ivme kazanmış olacaktır.
“15 Temmuz’un Amacı İç Savaş Çıkarmaktı”
İl Başkanı Hasan Suvacı, 15 Temmuz’un amacı bir iç savaş çıkartmaktı ve hepimizi birbirimize kırdırmaktı. Siz değerli vatansever Türk milleti kardeşlerim bu işe meydan vermediniz. Eğer ki biz provokasyonlara uymuş olsaydık, eğer ki biz geçmişten ders çıkarmış olmasaydık. Sağ-Sol eskisi gibi gruplara ayrılarak bir birimizi bir yerde olay patlamış olsaydı bu olay bütün Türkiye’ye yayılmış olacaktı onun için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah sizlerden razı olsun hepiniz hasiyetli ve şerefli durdunuz. Vatan severliğini her şekilde bütün dünyaya gösterdiniz. Yoksa iki köprünün başı tutulmakla ihtilal olmayacağını çocuk bile bilir. Büyük orta doğunun büyüyüp genişlemesi için Türkiye’nin mutlaka ateş çemberi içerisinde kalıp, ilk olarak laikli ortadan kaldırıp, burayı bir ateş çemberin içerisine alıp Türkiye gibi en büyük bir engeli ortadan kaldırmaktı. Fetö ile beraber olanlar Fetö ile kol kola girenler eğer ki 17-25 Aralık olayları olmasaydı. Bu işi tam olarak başaracaklardı diye söyledi.
Ali Erayhan ise parti çalışmalarına start verdiklerini belirterek siyasi faaliyetlerine de hız vereceklerini söyleyerek İl Başkanı Hasan Suvacı’ya ve CHP İl Başkan Yardımcısı Kenan Özcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikBu Telefonlar WhatsApp’ı Kullanamayacak
Sonraki İçerikFacebook’ta Büyük Bir Hızla Yayılıyor, Dikkatli Olun!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz