SUR GAZİSİNİ SUNGURLU’DA AĞIRLADILAR

Sponsor

2016 yılında Diyarbakır Sur’da ağır yaralanan Çorum’un Alaca ilçesine bağlı Kalecikkaya nüfusuna kayıtlı Sur Gazisi Bahattin Seçkin, köylüleri ve Sungurlu halkı tarafından Sungurlu’da ağırlandı.

Sungurlu Belediyesi mesire yerleşkesinde bir araya gelen köylüleri ile bir araya gelen Gazi Bahattin Seçkin, ‘Hendeklerde Vurulduk’ kitabını gecenin anısına imzaladığı kitapları misafirlerine takdim etti. Gazi Seçkin, köylüleri ve akrabalar ile mesele yerleşkesinde Sungurlu halkının yoğun ilgisiyle karşılandı. Oldukça duygusal anların yaşandığı karşılamada Bahattin Seçkin eşi astsubay Aysun Seçgin adına köy muhtarı Vahdettin Seçir tarafından 8 Mart kadınlar günü anısına çiçek takdiminde bulunuldu.

Gazi Bahattin Seçkin muhtar tarafından kadınlar günü anısına eşi adına sunulan çiçek ve Çorum Sungurlulu iş insanları tarafından hediye edilen hediyeler ve karşılamadan oldukça memnun olduğunu söyleyerek, çocukluk yıllarında Kalecikkaya Köyü Alaca ve Sungurlu’da akrabaları ile bir arada olmanın mutluluğunu ifade etti.
Sungurlu Kırım Türkleri gönüllüleri adına söz alan Hüsnü Güngör ise “Gazimizi Sungurlu’da ağırlamaktan mutlu olduk. Ne mutlu ki şerefli askerlik mesleğini icra ederken Devletimizin bekası milletimizin bölünmez bütünlüğünü için Terör örgütü keskin nişancı tarafından yaralanan gazimiz gazi ve her daim şehitlerimiz yanında duadayız. Allah askerimizi, polisimizi, kolluk kuvvetlerimizi korusun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTaşıyıcı ve Kamyoncuların Yeni Başkanı Kocabaş Oldu
Sonraki İçerikTEMA Vakfı Sungurlu’da Faaliyetlerine Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz