Sungurlu’yu Tercih Etmelerini İstedi

Sponsor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kadir Şahinoğlu öğrencilerin Sungurlu’daki okulları tercih etmelerini istedi.
Sungurlu İmam Hatip Ortaokulu ve Fatih Ortaokulu tercih danışmanlığı merkezini ziyaret eden Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Kadir Şahinoğlu ile birlikte Şube Müdürü Yalçın Akkaya öğrenci ve velilere yönelik tercih danışmanlığı hizmeti hakkında incelemelerde bulundu.
Danışmanlık merkezinde öğrenci ve velilerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Kadir Şahinoğlu, öğrencilerden puanları ve gitmek istedikleri okullar, velilerden ise bu süreç ile ilgili düşünceleri hakkında bilgi aldı. Sungurlu’daki okulların eğitim öğretimde bir çıkış yakaladıklarını dile getiren Şahinoğlu, öğrencilerin Sungurlu’daki okulları tercih etmelerinin yararlı olacağını belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikParkta Hüzünlendiren Tabela
Sonraki İçerikBayanlar Çanakkale’yi Gezdi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz