“SUNGURLU’YA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GÜREŞ KAMPI KAZANDIRACAĞIZ”

Sponsor

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Bakan Kasaploğlu, “Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Gelir gelmez de bakanlığın şehirdeki yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kapasoğlu, Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, ilgili müdürler tarafından karşılandı.

Bakan Kasapoğlu Çorum programı sırasında yaptığı kısa açıklamada, “Gençlik bizim en büyük umudumuz. Çorum’daki gençlik yatırımları tüm hızıyla devam ediyor. Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz. İnsanların hayırlısı insanlara en faydalı olandır düsturuyla çalışıyoruz. İskilip ilçemizde de seçim öncesi vaadimiz vardı. Havuz ve gençlik merkezi inşa edeceğiz. Çorum bizim memleketimiz. Sizlerle buluşmalarımız devam edecek.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHalil Şeren Vefat Etti
Sonraki İçerikKontrolden Çıkan Araç Bariyerlere Çarparak Durabildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz