-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem"SUNGURLU'YA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GÜREŞ KAMPI KAZANDIRACAĞIZ"

“SUNGURLU’YA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GÜREŞ KAMPI KAZANDIRACAĞIZ”

- Google Reklamı -

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Bakan Kasaploğlu, “Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Gelir gelmez de bakanlığın şehirdeki yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kapasoğlu, Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, ilgili müdürler tarafından karşılandı.

Bakan Kasapoğlu Çorum programı sırasında yaptığı kısa açıklamada, “Gençlik bizim en büyük umudumuz. Çorum’daki gençlik yatırımları tüm hızıyla devam ediyor. Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz. İnsanların hayırlısı insanlara en faydalı olandır düsturuyla çalışıyoruz. İskilip ilçemizde de seçim öncesi vaadimiz vardı. Havuz ve gençlik merkezi inşa edeceğiz. Çorum bizim memleketimiz. Sizlerle buluşmalarımız devam edecek.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu