11.5 C
Sungurlu
22 Ekim 2020
Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem Siyaset

“SUNGURLU’YA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE GÜREŞ KAMPI KAZANDIRACAĞIZ”

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Bakan Kasaploğlu, “Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Çorum’a geldi. Gelir gelmez de bakanlığın şehirdeki yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kapasoğlu, Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, ilgili müdürler tarafından karşılandı.

Bakan Kasapoğlu Çorum programı sırasında yaptığı kısa açıklamada, “Gençlik bizim en büyük umudumuz. Çorum’daki gençlik yatırımları tüm hızıyla devam ediyor. Seçim öncesi Sungurlu’yu ziyaret etmiştik. Önümüzdeki süreçte Sungurlu’ya yarı olimpik yüzme havuzu ve güreş kampı kazandıracağız. Hizmette ayrım gözetmiyoruz. İnsanların hayırlısı insanlara en faydalı olandır düsturuyla çalışıyoruz. İskilip ilçemizde de seçim öncesi vaadimiz vardı. Havuz ve gençlik merkezi inşa edeceğiz. Çorum bizim memleketimiz. Sizlerle buluşmalarımız devam edecek.” dedi.

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar