SUNGURLU’YA ORTALAMA HIZ TESPİT SİSTEMİ KURULUYOR

Çorum ile Sungurlu arasında Ortalama Hız Tespit sistemi kuruldu, Ankara’dan faaliyete geçirilmesi için talimat bekleniyor.

Sponsor

Çorum ile Sungurlu ilçesi arasında Ortalama Hız Tespit sistemi kuruldu, söz konusu sistemin faaliyete geçirilmesi için Ankara’dan talimat bekleniyor.

Edindiğimiz bilgiye göre; Çorum çıkışı ile Sungurlu arasında Ortalama Hız Tespiti için gerekli sistem kuruldu. Sistemin aktif hale getirilmesi için Ankara’dan talimat bekleniyor.

Sponsor

ORTALAMA HIZ TESPİT SİSTEMİ NEDİR?

Birinci noktadan giriş yapan aracın hız ve zaman bilgisi çekilen araç fotoğrafı ile birlikte hafızaya alınır, araç ikinci noktadan geçiş yaptığı anda aynı bilgiler yeniden alınır ve gidilen mesafe, iki nokta arasında alınan zamana bölünerek ortalama hız tespit edilir.

Sponsor
Önceki İçerikPARK HALİNDEKİ OTOMOBİL YANDI
Sonraki İçerikHAFTA SONU 2 ODADA SEÇİM HEYECANI YAŞANACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz