SUNGURLU’YA GÜREŞ MİNDERİ DESTEĞİ

Sponsor

Sungurlu’nun da aralarında bulunduğu 5 ilçeye Güreş Federasyonun gönderdiği minder setleri Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı ve Güreş Federasyonu Asbaşkanı Zeki Gül’ün katıldığı törenle temsilcilere dağıtıldı.

BU MİNDERLERİN ÜZERİNDE İNŞALLAH SPORCU SAYISI ARTAR

Güreş Federasyonu Asbaşkanı Zeki Gül,Yalova’da yapılan toplantı sonrasında takımlara yardım desteğinde bulunma kararı aldıklarını belirterek, “Takımlara yardım yapılması gereğini az olur çok olur, güreşlerde yönetici kardeşlerimizin ve belediyelerimizin hem moral motivasyonunu hem de maddi olarak desteklenmesinin doğru olduğunu düşündük ve bununla ilgili bazı kararlar aldık. Asbaşkanlığımızın verdiği avantajla da Çorum’a yiğidin harman olduğu yere, güreşin gerçekten çok önemsendiği yerlere ilçemize ve ilimize karınca kararınca federasyon başkanımız ile görüşerek bu kararımızın olanaklarını sağladık. Buradan sonra başka illere de yardımlarımızı götüreceğim. Ama Çorum’a ve ilçelerine yaptığımız yardım farklı ve özel bir yardım. Bu minderlerin üzerinde inşallah güreş yapılır. Bu minderlerin üzerinde inşallah sporcu sayısı artar. Gönül şunu isterdi, bizim her ilçemizde bir güreş kulübümüz bulunsun, biz de daha fazla katkı daha fazla yardım yapmış olalım. Bu bizi daha çok memnun ederdi. İnşallah bundan sonra buradan söz vermiş olayım, ilçelerimizi ve ilimizi takip edeceğiz, sporcularımıza nerede, ne şekilde katkı sağlamamız gerekirse katkı sağlayacağız” dedi.

Sponsor
Önceki İçerik“DEVLETİN MALI DENİZ YEMEYEN DOMUZ MİSALİ”
Sonraki İçerikEngelli Şahıs Yangında Hayatını Kaybetti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz