Sungurlu’ya büyükşehir desteği

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Ankara ile kardeş şehir protokolü imzaladı, partisinin 11 büyükşehir belediye başkanına ilçesinin taleplerini aktararak destek istedi.


Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, partisinin Adana’da düzenlediği belediye başkanları toplantısına katıldı.
Şahiner, yaptığı açıklamada Millet İttifakı ve İyi Parti’nin belediye başkanları ile ‘Bereketli Topraklar Üzerinde Akıllı Kentlere Doğru’ temasıyla Adana’da büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldiklerini bildirdi.

Şahiner, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Kardeş Belediye protokolünü imzaladıklarını belirterek, “Millet İttifakımızın İstanbul başta olmak üzere 11 Büyükşehir Belediye Başkanına ilçemizin talep ve sorunlarını ilettik, daha güzel bir Sungurlu için daha çok çalışacağız. Toplantıda gün boyu fikir alışverişinde bulunacak, birlikte ülkemize ve kentlerimize daha iyi hizmet etme noktasında deneyimlerimizi paylaşacağız.”dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikZabıta Ekipleri Denetimlerine Aralıksız Devam Ediyor
Sonraki İçerikPoco X2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz