SUNGURLU’YA 360 ADET TOKİ KONUTU YAPILACAK

Sponsor

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Sungurlu’ya 360 adet TOKİ konutlarının yapılacağı müjdesini verdi.

Milletvekili Oğuzhan Kaya yaptığı açıklamada, Bahçelievler Mahallesi Manastır Tepesi’nin alt tarafında bulunan 154 dönüm araziye TOKİ tarafından 360 adet konut yapılacağını ifade etti.

İMAR DEĞİŞİKLİĞİNİN ARDINDAN İHALEYE ÇIKACAK


Sungurlu’ya 3. Etap TOKİ konutlarının yapılacağını ve bu konutların yüzde 70’inin 2+1, yüzde 30’unun ise 3+1 olacağını belirten Kaya, konutların yapılması için TOKİ’de ki işlemlerin bittiğini ve Belediye Meclisinin imar değişikliği yapmasından sonra ihaleye çıkacağını aktardı. Kaya, konuyu yakından takip ettiğini ve Sungurlu’ya TOKİ konutlarının yapımını sağlayacaklarını vurguladı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikASLAN PARÇASI AVRUPA ŞAMPİYONASINDA MİNDERE ÇIKIYOR
Sonraki İçerikİSTİKLAL MARŞIMIZI EN GÜZEL YİNE AKYOL OKUDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz