-0.6 C
Sungurlu
03/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemSUNGURLU’NUN YERLİ MARKASI “MARKA KARAVAN” ÜRETİMDE

SUNGURLU’NUN YERLİ MARKASI “MARKA KARAVAN” ÜRETİMDE

- Google Reklamı -

Üretimi Sungurlu’da yapılan karavanlar Türkiye’nin dört bir tarafına satışı yapılmaya başladı.

Sungurlu’nun yerli markası olan Marka Karavan “Yağmurla ve Güneşle Aranızda Biz Varız” sloganıyla üretimine devam ediyor.
Reg Reklam bünyesinde kurulan Marka Karavan İşletme sahibi Resul Emre Göl, “Müşterimizin isteği doğrultusunda dizayn gerçekleştiriyoruz. 3 boyutlu olarak iç tasarımını çiziyoruz. Müşterimizin onayladığı tasarımımı ise karavanına uyguluyoruz. Avrupa standartlarına uygun üretim gerçekleştirerek müşterimize karavanını teslim ediyoruz.” dedi.

Kısa süre önce atölyemiz de üretimine başladığımız ve Türkiye’nin her yerine satışını yaptığımız karavanlarımızı otomobil üretim tekniği, kavak kontra mobilyalar, perçin sistem bağlantı metodu, oval derzli tasarım hatları, doğal yağ ile kimyasalsız kaplama dolaplar, kapitoneli kumaşlar, 3 eksen cnc’de özenle işlenmiş aksamlar ile fark yaratan ödüllü dizaynımızla karavanlarımızın üretimini yapıp, müşterilerimize teslim ediyoruz.

KARAVAN SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİ ATÖLYESİNE BEKLİYOR

- Advertisement -

Türkiye’de daha çok çekme karavanın tercih edildiğini belirten Göl, şunları kaydetti: Günümüz de pek çok insanın artık “mobil” hayatı benimsediğini ve düşüncede çok keyifli olan karavan iş kavramı olarak oldukça zahmetli bir süreç. Gün geçtikçe yenilenen bu kültürü en iyi haliyle kullanıcıya sunmayı hedefliyoruz. Şu anda atölyede oldukça yoğun çalışmalar yaptıklarını, karavan sevgisi olanları ve karavan sahibi olmak isteyenleri atölyemize bekliyoruz diye konuştu.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
20,9609
EUR
22,4818
GBP
26,0984
RUB
0,2594
CNY
2,9585
JPY
0,1498

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu