SUNGURLUNUN KÜÇÜK EFELERİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Sponsor

Türkiye midi erkekler voleybol kategorisinde Çorumu temsil eden Sungurlu Belediyespor voleybol takımı Türkiye finallerine yükseldi.

İlk günde Sakaryasporu 3-0 hükmen yenen küçük efeler ikinci günde Bartınspor’u 3-1 mağlup ederek Türkiye finallerini garantiledi.
17 Nisan Pazar günü Ted koleji ile grup liderlik maçına çıkacak olan küçük efeler Türkiye finallerinde Çorumu temsil edecekler.

Kulüp baş antrenörü Mustafa Özdemir maç sonrası yaptığı açıklamada; “Her şey çocuklarımız ve gençlerimiz için diyerek çıktığımız bu yolda büyük bir başarıya imza atmanın onurunu yaşıyoruz. Bu tarihi başarının mimarlarından olan ve bize sonsuz destek veren Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e, Belediye başkan Yardımcımız ve kulüp başkanımız Bahri Sezen’e teşekkür ediyorum” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BİRLİKTE İFTAR YAPTI
Sonraki İçerikMARKETLERDEKİ BÜYÜK TEHLİKE! ZABITA, BİRÇOK ÜRÜNE EL KOYDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz