SUNGURLU’NUN KADERİYLE DAHA FAZLA OYNAMAYIN !

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Çürümüş borular sürekli arıza veriyor ve halkımız mağdur oluyor. Artık sesimize ses verin ve verdiğiniz sözleri tutun. Sizlerden insanlık adına, hemşehrilerim adına İlçeme sahip çıkmanızı istiyorum. Sungurlu’nun kaderiyle daha fazla oynamayın” dedi.

Salman Köyü ana ishale hattında su borusu patladı ve Sungurlu susuz kaldı. Akşama kadar çalışmaların devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ekiplerinin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkan Abdulkadir Şahiner, “İşte geldiğimiz nokta maalesef tam da burası. 8 yıldır vermiş olduğumuz mücadele için hiç bir AK Parti’li milletvekilinden ya da devlet büyüklerinden destek göremedik. Sungurlu’muz 50-60 yıllık asbest borulardan geçen suları içmek zorunda değil. Çürümüş borular sürekli arıza veriyor ve halkımız mağdur oluyor. Artık sesimize ses verin ve verdiğiniz sözleri tutun. Sizlerden insanlık adına, hemşehrilerim adına İlçeme sahip çıkmanızı istiyorum. Sungurlu’nun kaderiyle daha fazla oynamayın” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHENÜZ 13 YAŞINDAYDI HAYATA TUTUNAMADI
Sonraki İçerikAK PARTİ’DEN ‘VEFA İFTAR’ PROGRAMI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz