SUNGURLU’NUN HUZURUNU KAÇIRANLARA OPERASYON!

Sungurlu'da bu gece geniş çaplı asayiş uygulaması yapıldı. Çorum ve Sungurlu Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ortak düzenlenen uygulamada Sunguroğlu Mahallesi'nde 2 kişinin silahla yaralanması ve 2 ayrı işyerinin silahla taranması olayının faillerine yönelik geniş çaplı operasyon düzenlendi. 4 kişi gözaltına alındı.

Sponsor

Sungurlu’da bu gece geniş çaplı asayiş uygulaması yapıldı. Çorum ve Sungurlu Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ortak düzenlenen uygulamada Sunguroğlu Mahallesi’nde 2 kişinin silahla yaralanması ve 2 ayrı işyerinin silahla taranması olayının faillerine yönelik geniş çaplı operasyon düzenlendi.

4 ZANLI GÖZALTINA ALINDI

Tüm cadde ve sokaklar da yapılan şok uygulamada
233 kişi sorgulanırken, 2 bakaya yakalandığı bildirildi.

İki ayrı yere arama kararı ile giren polis ekipleri, 3 otomatik silah, bu silaha ait 27 mermi, 33 adet tabanca mermisi ele geçirdi. 4 kişi gözaltına alındı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER BELGELERLE CEVAP VERDİ
Sonraki İçerikSUNGURLU ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz