Sungurlu’nun Her Yeri Şantiyeye Döndü

İlçemizin Eski Atatürk Stadında devam eden ‘’Kent Park Projesi’’  ile ilçemize nefes aldıracak projeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlayan Sungurlu Belediyesi ekipleri, Atatürk Meydanı'nda da düzenleme çalışmalarına başladı.

İlçemizin Eski Atatürk Stadında devam eden ‘’Kent Park Projesi’’  ile ilçemize nefes aldıracak projeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlayan Sungurlu Belediyesi ekipleri, Atatürk Meydanı’nda da düzenleme çalışmalarına başladı.

Abone Ol

Birçok mahallede hizmetlerini eksiksiz sürdüren Sungurlu Belediyesi, yaptığı çalışmalarla Sungurlu’nun çehresini değiştiriyor. Bu kapsamda şehrin merkezi konumunda bulunan Atatürk Meydanı’nda çalışma başlatan Sungurlu Belediyesi, aynı zamanda Kent Park Projesi içinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Projelerin tek tek hazırlandığına dikkat çeken Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sungurlu’nun kültürel ve turizm gelişimini öne çıkartacak, Çorum’un önemli ilçelerinden, merak edilen, ziyaret edilen ve takdir edilen ilçesi olmaya devam etmek için projelerimizi büyük heyecanla hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz