Sungurlu’nun Her Yeri Şantiyeye Döndü

İlçemizin Eski Atatürk Stadında devam eden ‘’Kent Park Projesi’’  ile ilçemize nefes aldıracak projeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlayan Sungurlu Belediyesi ekipleri, Atatürk Meydanı'nda da düzenleme çalışmalarına başladı.

Sponsor

İlçemizin Eski Atatürk Stadında devam eden ‘’Kent Park Projesi’’  ile ilçemize nefes aldıracak projeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlayan Sungurlu Belediyesi ekipleri, Atatürk Meydanı’nda da düzenleme çalışmalarına başladı.

Birçok mahallede hizmetlerini eksiksiz sürdüren Sungurlu Belediyesi, yaptığı çalışmalarla Sungurlu’nun çehresini değiştiriyor. Bu kapsamda şehrin merkezi konumunda bulunan Atatürk Meydanı’nda çalışma başlatan Sungurlu Belediyesi, aynı zamanda Kent Park Projesi içinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sponsor

Projelerin tek tek hazırlandığına dikkat çeken Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sungurlu’nun kültürel ve turizm gelişimini öne çıkartacak, Çorum’un önemli ilçelerinden, merak edilen, ziyaret edilen ve takdir edilen ilçesi olmaya devam etmek için projelerimizi büyük heyecanla hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Sponsor
Önceki İçerik9 Aylık Tek Tip Askerlik Sistemi Geliyor
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner Personeliyle Yemek Yedi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz