Sungurlu’nun Dört Bir Tarafı Yanıyor

Sponsor

İlçemizde aynı anda dört yerde yangın çıktı.


İlk yangın Tuğcu Köyü’nde meydana geldi. Bir kamyon saman yüklendiği esnada elektrik tellerine değmesi sonucu alev aldı. Yangında kamyon ve samanlar tamamen kül oldu.

İlçemizde aynı anda dört yerde yangın çıktı. | Sungurlu Haber
İkinci yangın Belediye Toplu Konutları’nın üst tarafında meydana geldi. Buğday yüklü tarla biçilirken biçerdöverden çıkan kıvılcım nedeniyle tarla alev aldı. İlk belirlemelere göre 3 dönüm ekili alan yangında zarar gördü.
Demirşeyh Köyü BOTAŞ yakınlarında ve Cevheri Mahallesi’nde meydana gelen anız yangınları ise itfaiye ekiplerinin yoğun çabası sonucu söndürüldü.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikZincirleme Kaza : 1 ölü, 1 yaralı
Sonraki İçerikÇAKI GİBİ ASKER OLDU…
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz