(FOTO GALERİ) Sungurlu’nun Değerleri Gençlerle Buluşmaya Devam Ediyor

Sponsor

Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğünün başlattığı “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Muhsin DERE, Sungurlu Fen Lisesi Konferans Salonunda Şehit Alİ Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sungurlu Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.

Açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT konuşmasında “Kaymakamımız Sayın Mithat GÖZEN öncülüğünde başlattığımız Sungurlu´nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor projesinin 10. buluşmasını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizdeki öğrencilerin en iyi şekilde yetişmeleri için bütün eğitim camiası hep birlikte çalışıyoruz. Yürüttüğümüz projelerle ilçemizin eğitimde çok daha iyi noktalara geleceğine inancım tamdır. Bizleri kırmayarak projemize destek olan ve öğrencilerimizle biraraya gelen Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhsin DERE´ye şahsım, ilçemiz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederim” dedi.
Sonrasında öğrencilerle bir araya gelen Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Muhsin DERE kendi hayatından örnekler vererek Ortaokul ve Liseyi Sungurlu İmam Hatip Lisesinde tamamladığını belirtti.

Savunma Sanayi Müsteşarlığı görevleri ve Türkiye’nin gurur kaynağı Milli Projelerimiz hakkında sunumlar yaparak Savunma Sanayi Müsteşarlığının Son dönemde ATAK’ tan ANKA’ ya, MİLGEM’ den HÜRKUŞ’ a kadar pek çok yerli ürünler ile ilgili öğrencilere bilgi verdi.
Öğrenciler tarafından sorulan sorularını cevaplayan Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Muhsin DERE “Benim okuduğum dönemlerde şartlarımız zordu. Şu an Ülkemizde Eğitim çok üst seviyede, imkanlarınız çok iyi siz sevgili öğrencilerimizinde derslerinde başarılı olup çok iyi Üniversitelerde okuyup iyi yerlere geleceğinize inanıyorum bu ışığı sizlerde görüyorum.” dedi.
Programa Kaymakam Mitat GÖZEN, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas ÖZKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Programın ardından Kaymakam Mitat GÖZEN Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Muhsin DERE’e çiçek ve plaket takdiminde bulundu.

Sponsor

FOTO GALERİ

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner 40 Bin Ton Kapasiteli Siloyu İnceledi
Sonraki İçerikATTDER Çorum İl Başkanı Can Kargın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz