SUNGURLU’LU ÖĞRENCİLERİ GURURLANDIRAN TEKLİF

Sponsor

Sungurlu’da faaliyet gösteren ‘’ Özel Dünya Eğitim Kurumları ’’ okulu, Eramus öğrenci değişim programıyla 15 günlük staj için çek cumhuriyetine gittiler.

Çalıştıkları kurumda göstermiş oldukları fedakar ve çalışkan tavırlarıyla, kurum müdürü ve çalışanların takdirini toplayan Sungurlu’lu öğrencilere devamlı olarak çalışmaları için gelen teklif hem özel dünya eğitim kurumu çalışanlarını hem de sungurlu halkını hem heyecanlandırıyor hem de gururlandırıyor. Okul Müdürü Emrah kara öğrencilerine gelen bu teklifi değerlendireceklerini ve çocuklarının istekleri doğrultusunda gerekli işlemleri başlatacağını söyledi ve öğrencilerine örnek çalışma hayatında başarılar diledi.Stajlarını başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler sertifikalarını aldılar.

Ayrıca merkez üssü Elazığ olan depremle ilgili geçmiş olsun dileklerini ileten Kara, “Allah milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın”  dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA SÜRÜ YÖNETİMİ ELEMANI KURSU AÇILDI
Sonraki İçerikBaşkan Şahiner,Deprem Bölgesine Gidiyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz