Sungurlulu Öğrenciler İtalya’da Staj Yapacak

Sponsor

ERASMUS projesi kapsamında yurt dışına çıkacak öğrenciler, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i ziyaret ettiler.
Sungurlu Toki Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Oku Müdürü ve Proje koordinatörü Mine Çetin, İngilizce öğretmeni Nermin Köksal, AB Ulusal Ajans Projeleri kapsamında İtalya’ya gidecek öğrencilerle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i makamında ziyaret ettiler.
Sungurlu Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 11 ve 12. Sınıf öğrencileri Erasmus + KA1 Mesleki Eğitim Öğrenci Hareketliliği kapsamında 2017-1-TR01-KA102-044767 numaralı “ Eğitimden istihdama Geçişi Kolaylaştıran Avrupa Stajı’’ adlı projelerini 21.08.2018 -03.02.2018 Tarihlerinde İtalya – Nicotera Giocalandia Societa Cooperativa ev sahibi kurum ile Üstün Zekalılar ve Özel Yetenekliler Eğitimi alanlarında stajlarını gerçekleştirecekler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i makamında ziyaret eden Proje koordinatörü ve Okul Müdürü Mine ÇETİN ve beraberindekiler, proje ile ilgili bilgi verdiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Okulunuzun projesinin kabul edilmesini ve 10 öğrencinin bu projelerle Avrupa’ya gidecek olmalarını önemli bir başarı olarak görüyorum. AB projesi kapsamında öğrencilerimiz ilk defa yurt dışına çıkacaklar. Çocuklarımızın mesleki gelişimleri ve kendilerini ifade edebilmeleri açısından bu projelerin önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum.” dedi.
Okul Müdürü Mine Çetin’e ve projelerde emeği geçenlere teşekkür eden Eryiğit, sağlık ve esenlik içinde gidip gelmeleri dileklerini ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikFüzeler Afrin’e Çevrildi
Sonraki İçerikSınıra Askeri Sevkiyat Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz