Sungurlulu Hemşehrimiz Veysel Şahin, MHP İzmir İl Başkanı Oldu

Sponsor

Eski İl Başkanı Karataş, yaptığı açıklamada, 7 yıldır il başkanlığı görevini yürüttüğünü ve İl Başkanlığı görevini İl Başkan Yardımcısı Veysel Şahin’e devrettiğini söyledi. Şahin’in de MHP’in başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğine emin olduğunu dile getiren Karataş, “Ben her zaman liderimin ve partimin emrindeyim. Bu bir bayrak yarışı. MHP’nin başarısı için ömrümüz boyunca gayret sarf etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Veysel Şahin Kimdir?

1961 yılında Sungurlu’da doğdu. Lise öğrenimi Sungurlu Endüstri Meslek Lisesinde, Üniversite Öğrenimini Açık Öğretim Fakültesi – İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini bitirerek tamamladı. Müteahhitlik yapıyor. Evli ve 4 çocuk babası.

Sponsor
Önceki İçerikÖzgürler Kuruyemiş’ten Belediyespor’a Destek
Sonraki İçerikErayhan, “Bir Birimizi Kucaklayarak Dünya Milletleriyle Yarışmalıyız”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz