Sungurlulu Gençler Tiyatro Yarışmasında Bizde Varız Dedi

Sponsor

Gençlik Merkezleri, gençlerin serbest zamanlarında ilgi, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler düzenleyerek, gençlerin bedensel ve zihinsel gelişimlerini sağlayabilecekleri, zararlı alışkanlıklardan korunabilecekleri zemini hazırlayarak, akranlarıyla kaynaşmalarını, sevgi, saygı hoşgörü, nezaket gibi değerleri benimsemelerini sağlamak için çalışmalarına deva ediyor.
Bu gaye ile yola çıkan Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke genelinde gençlere yönelik tertiplemiş olduğu Gençlik Merkezleri arası yarışmalardan birisi olan Tiyatro yarışmasına Sungurlu Gençlik Merkezi olarak iki Tiyatro ekibiyle iştirak etti. Çorum Buhara Kültür Merkezinde birbirinden güzel Tiyatro gösterimleri eşliğinde kıyasıya rekabetle geçen yarışma renkli kareler ortaya çıkarken, Sungurlu ekiplerimizden bir tanesinin az farkla 2. diğer gurubumuzun 4. olmasıyla neticelenmiştir.

Gençlerimizin bu tür sanatsal faaliyetlerde bulunmasının, sanatın hayatımıza katacağı artılar ve olumlu etkilerine değinen, hayatın sanat alanında da gençlerimizin kendilerini yetiştirmelerinin gerekliliklerinden bahseden Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü M. Esat Buğdaylı, gençlerimizi ayrı ayrı tebrik ederek organizasyonda emeği geçen Gençlik Merkezi personeline, Sungurlu Fen Lisesi Müdürü Ahmet Yandım ve Edebiyat Öğretmeni Harun Bitigiç’e emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor Şampiyon Oldu
Sonraki İçerikKöyhanoğlu “Hocalı Katliamı, İnsanlığın Hafızasına Bir Kara Leke Olarak Kazınmıştır.”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz