-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimSungurlulu Gençler Ortaköy’ü Gezdi

Sungurlulu Gençler Ortaköy’ü Gezdi

- Google Reklamı -

Sungurlulu Gençler 21 Kasım tarihinde Çorum’a bağlı Ortaköy İlçesin de Sungurlu Gençlik Merkezinin öncülüğünde yapılan organizasyon dahilinde güzel bir gün geçirdiler. İncesu Kanyonunda Doğa yürüyüşü faaliyeti ile başlayan etkinlik, Şapinuva ören yerleri ve Ortaköy tarihi mekânlarının ziyareti ile devam etti. Son olarak İlçemiz Gençleri Ortaköy Belediyesi ve Ortaköy Kaymakamlığına ziyarette bulunarak hasbihal yapıp akabinde yapılan desteklerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür ettiler.

Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü M: Esat Buğdaylı, Gençlik Merkezleri Gençlerin ilgi, ihtiyaç ve sorunlarını tespit ederek, çözüm ortakları ile eşgüdüm ve iş birliği içinde çalışarak kişisel, sosyal ve sportif alanlarda destekleyici politikalar oluşturarak, sürekli eğitimi ve gelişimi esas alan projeler üretmek, uygulamak, desteklemek ve bu sayede toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi ve milli-manevi değerlerin bilincinde, uluslararası temsil yeteneği olan lider gençler yetiştirme gayretindedir. Bu amaçla Ortaköy İlçemize yaptığımız ziyaretin ve gerçekleştirilen aktivitelerin önemine değinerek bu tür faaliyetlerin Gençlerimizin İlimizi, İlçelerimizi ve doğal güzelliklerimizi, tarihi değerlerimizi yakından tanıması açısından önemli olduğunu söyledi.

M.Esat Buğdaylı bu organizasyonda katılım sağlayan Gençlerimize ve desteklerinden dolayı Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Ortaköy Kaymakamı Murat Acar, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir ve çalışanlarına ayrıca Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’a teşekkür etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu