Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim Gündem

Sungurlulu Gençler Ortaköy’ü Gezdi

Sungurlulu Gençler 21 Kasım tarihinde Çorum’a bağlı Ortaköy İlçesin de Sungurlu Gençlik Merkezinin öncülüğünde yapılan organizasyon dahilinde güzel bir gün geçirdiler. İncesu Kanyonunda Doğa yürüyüşü faaliyeti ile başlayan etkinlik, Şapinuva ören yerleri ve Ortaköy tarihi mekânlarının ziyareti ile devam etti. Son olarak İlçemiz Gençleri Ortaköy Belediyesi ve Ortaköy Kaymakamlığına ziyarette bulunarak hasbihal yapıp akabinde yapılan desteklerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür ettiler.

Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü M: Esat Buğdaylı, Gençlik Merkezleri Gençlerin ilgi, ihtiyaç ve sorunlarını tespit ederek, çözüm ortakları ile eşgüdüm ve iş birliği içinde çalışarak kişisel, sosyal ve sportif alanlarda destekleyici politikalar oluşturarak, sürekli eğitimi ve gelişimi esas alan projeler üretmek, uygulamak, desteklemek ve bu sayede toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi ve milli-manevi değerlerin bilincinde, uluslararası temsil yeteneği olan lider gençler yetiştirme gayretindedir. Bu amaçla Ortaköy İlçemize yaptığımız ziyaretin ve gerçekleştirilen aktivitelerin önemine değinerek bu tür faaliyetlerin Gençlerimizin İlimizi, İlçelerimizi ve doğal güzelliklerimizi, tarihi değerlerimizi yakından tanıması açısından önemli olduğunu söyledi.

M.Esat Buğdaylı bu organizasyonda katılım sağlayan Gençlerimize ve desteklerinden dolayı Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Ortaköy Kaymakamı Murat Acar, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir ve çalışanlarına ayrıca Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’a teşekkür etti.

İlgili İçerikler

Muhtarlar Günü Kutlandı

Safa Özhazinedar

NESİMİ ÖZGÜR LEBLEBİ TUZLUÇAYIR ŞUBESİ AÇILDI

Safa Özhazinedar

Ali Karslı “Türk milletinin en büyük vasfı olan birlik, beraberlik ve cesareti karşısında pes edip adeta bozguna uğradılar.”

Safa Özhazinedar

Soğuğa Rağmen Üzerindeki Montu Çıkarıp Bağışladı

Safa Özhazinedar

Tosundereoğlu, “İstiklal Marşımız Atalarımıza Güç ve Kuvvet Vermiştir”

Safa Özhazinedar

Kampüs Kart Uygulaması Başlıyor

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar