Sungurlulu Gençler Ortaköy’ü Gezdi

Sponsor

Sungurlulu Gençler 21 Kasım tarihinde Çorum’a bağlı Ortaköy İlçesin de Sungurlu Gençlik Merkezinin öncülüğünde yapılan organizasyon dahilinde güzel bir gün geçirdiler. İncesu Kanyonunda Doğa yürüyüşü faaliyeti ile başlayan etkinlik, Şapinuva ören yerleri ve Ortaköy tarihi mekânlarının ziyareti ile devam etti. Son olarak İlçemiz Gençleri Ortaköy Belediyesi ve Ortaköy Kaymakamlığına ziyarette bulunarak hasbihal yapıp akabinde yapılan desteklerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür ettiler.

Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü M: Esat Buğdaylı, Gençlik Merkezleri Gençlerin ilgi, ihtiyaç ve sorunlarını tespit ederek, çözüm ortakları ile eşgüdüm ve iş birliği içinde çalışarak kişisel, sosyal ve sportif alanlarda destekleyici politikalar oluşturarak, sürekli eğitimi ve gelişimi esas alan projeler üretmek, uygulamak, desteklemek ve bu sayede toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi ve milli-manevi değerlerin bilincinde, uluslararası temsil yeteneği olan lider gençler yetiştirme gayretindedir. Bu amaçla Ortaköy İlçemize yaptığımız ziyaretin ve gerçekleştirilen aktivitelerin önemine değinerek bu tür faaliyetlerin Gençlerimizin İlimizi, İlçelerimizi ve doğal güzelliklerimizi, tarihi değerlerimizi yakından tanıması açısından önemli olduğunu söyledi.

M.Esat Buğdaylı bu organizasyonda katılım sağlayan Gençlerimize ve desteklerinden dolayı Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Ortaköy Kaymakamı Murat Acar, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir ve çalışanlarına ayrıca Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş’a teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, 1. Yerel Yönetimler Çalıştayı’na Katıldı
Sonraki İçerikYouTube Can Sıkan Reklam Artışı ve Premium Zımbırtısının Önüne Geçmeli
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz