Sungurlulu Gençler Beyaz Hüzün Filmini İzledi

Sponsor

Gençlik Merkezleri, gençlerimizin serbest zamanlarında ilgi, ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak bilimsel, sanatsal, sportif ve kültürel faaliyetler düzenleyerek, gençlerimizin bilişsel, bedensel ve zihinsel gelişimlerini sağlayabilecekleri, zararlı alışkanlıklardan korunabilecekleri zemini hazırlayarak, akranlarıyla kaynaşmalarını, sevgi, saygı hoşgörü, nezaket gibi milli ve manevi değerleri benimsemelerini sağlamaktır.

Bu gaye ile yola çıkan Gençlik ve Spor Bakanlığının ülkemiz genelinde gençlerimize yönelik tertiplemiş Beyaz Hüzün adlı Sarıkamış konulu sinema gösterimine Sungurlulu gençler iştirak etti. Çorum Merkezde gösterimi gerçekleştirilen sinema filminde gençlerimiz Sarıkamış harekatını, Şehitlerimiz, Gazilerimiz ve zor şartlarda verilen mücadeleleri izlerken duygusal anlar yaşadı.

Gençlerimizin bu tür sanatsal, Milli ve Manevi duygularımızı geliştiren faaliyetlerde bulunmasının, Bu tür yapıtların hayatımıza katacağı artılar ve olumlu etkilerine değinen, hayatın sanat alanında da gençlerimizin kendilerini yetiştirmelerinin gerekliliklerinden bahseden Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı organizasyonda emeği geçen Gençlik Merkezi personeline ve katılımcı gençlere teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Ülkü Ocakları ’nda Çakırbeyli Dönemi
Sonraki İçerikEhliyet Değişimi İçin Son Tarih Belli Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz